+32 9 265 74 00

Ons team

VOOR ELKE AFDELING HEBBEN WIJ VOOR U EEN EXPERT KLAARSTAAN!

Continue opleiding en opgebouwde ervaring maakt onze mensen uiterst bekwaam in hun vakgebied. Ga gericht op zoek naar de geschikte expert uit de verschillende afdelingen.

Toon Van Elst Algemeen Directeur toon.vanelst@olfascan.com
Eco-Scan Olfa-Scan
Chantal Thevissen Administratie & Boekhouding chantal.thevissen@olfascan.com
Eco-Scan Olfa-Scan
Griet Philips Consultant griet.philips@olfascan.com
Eco-Scan
Karolien Benoit Consultant karolien.benoit@eco-scan.be
Olfa-Scan
Pieter Segers Coördinator Labo pieter.segers@olfascan.com
Eco-Scan
Volker Spessart Consultant volker.spessart@eco-scan.be
Olfa-Scan
Nico Raes Consultant nico.raes@olfascan.com
Eco-Scan
Gwynet Leyre Consultant gwynet.leyre@eco-scan.be
Olfa-Scan
Pieter Jan Neveux Consultant pieter.jan.neveux@olfascan.com
Eco-Scan
Marjan Speelmans Consultant marjan.speelmans@eco-scan.be
Olfa-Scan
Marie-Alix Vandenabeele Consultant marie-alix.vandenabeele@eco-scan.be
Olfa-Scan
Kurt Haerens Consultant kurt.haerens@olfascan.com
Eco-Scan
Marijke Wouters Consultant marijke.wouters@eco-scan.be
Olfa-Scan
Hanneke Melger Consultant hanneke.melger@eco-scan.be
Olfa-Scan
Rob Dhaene Consultant rob.dhaene@olfascan.com
Eco-Scan
Arnaud Struyf Consultant arnaud.struyf@olfascan.com
Eco-Scan
Duc Do Hoai Lab medewerker duc@olfascan.com
Eco-Scan
Blijf op de hoogte, schrijf je in op onze nieuwsbrief