+32 9 265 74 00

Ons team

VOOR ELKE AFDELING HEBBEN WIJ VOOR U EEN EXPERT KLAARSTAAN!

Continue opleiding en opgebouwde ervaring maakt onze mensen uiterst bekwaam in hun vakgebied. Ga gericht op zoek naar de geschikte expert uit de verschillende afdelingen.

Toon Van Elst Algemeen Directeur toon.vanelst@olfascan.com
Eco-Scan Olfa-Scan
Chantal Thevissen Administratie & Boekhouding chantal.thevissen@olfascan.com
Eco-Scan Olfa-Scan
Griet Philips Milieuadviseur griet.philips@olfascan.com
Eco-Scan
Pieter Segers Lab Coördinator pieter.segers@olfascan.com
Eco-Scan
Nico Raes Milieuadviseur nico.raes@olfascan.com
Eco-Scan
Gwynet Leyre Milieuadviseur gwynet.leyre@eco-scan.be
Olfa-Scan
Marjan Speelmans Milieuadviseur marjan.speelmans@eco-scan.be
Olfa-Scan
Marie-Alix Vandenabeele Milieuadviseur marie-alix.vandenabeele@eco-scan.be
Olfa-Scan
Kurt Haerens Milieuadviseur kurt.haerens@olfascan.com
Eco-Scan
Marijke Wouters Milieuadviseur marijke.wouters@eco-scan.be
Olfa-Scan
Sien Thys Milieuadviseur sien.thys@olfascan.com
Eco-Scan
Elisabeth Dooms Lab Coördinator elisabeth.dooms@olfascan.com
Eco-Scan
Duc Do Hoai Lab medewerker duc@olfascan.com
Eco-Scan
Klara Browaeys Milieuadviseur klara.browaeys@eco-scan.be
Olfa-Scan
Niels De Baerdemaeker Milieuadviseur niels.de.baerdemaeker@olfascan.com
Eco-Scan
Bram Duchatelet Milieuadviseur bram.duchatelet@eco-scan.be
Olfa-Scan
Blijf op de hoogte, schrijf je in op onze nieuwsbrief